فروش لوستر
خانه / لوستر / مرکز خرید انواع لوستر راه پله با کیفیت مناسب

مرکز خرید انواع لوستر راه پله با کیفیت مناسب

اگر جزء تقاضا کننده هایی می باشید که به دنبال مرکز خرید انواع لوستر راه پله با کیفیت مناسب هستید، از همراهی ما در خواندن ادامه ی این مطلب غافل نشوید. فلذا موضوع این متن را به این کالا اختصاص داده و آن را از جهات مختلفی بررسی کرده ایم، به گونه ای که در انتهای متن اطلاعات مفید و مسمر ثمری در راستای خرید انواع و اقسام لوستر راه پله کسب خواهید کرد. لازم به ذکر است هر خریدی که با اطلاعات و دانش کافی انجام گیرد به طور قطع رضایت بخش و خشنود کننده خواهد بود.

مرکز خرید انواع لوستر راه پله با کیفیت مناسب

آشنایی با انواع لوستر

آشنایی با انواع لوسترنور و روشنایی همواره جزء مهم ترین اِلمان های هر مکانی محسوب می شوند، زیرا بود و نبود نور تفاوت های وافری با یک دیگر دارند، به گونه ای که جلوه ی یک فضا با نور و روشناییِ کافی به مراتب چشم نواز تر از جلوه ی همان مکان با نور کم تر است.

گفتنی است همه ی افراد، یعنی از متخصص ترین طراحان دکوراسیون گرفته تا افرادی که بدون داشتن تخصص، خود به طراحی دکوراسیون منزل شان می پردازند، این موضوع را به خوبی می دانند و معتقدند وجود نور تاثیر بسزایی در زیبایی همه ی مکان ها دارد. به همین علت نور و کالا هایی که به جهت تامین نور فضا های بسته طراحی و تولید می شوند همواره محبوبیت بالایی داشته و بالطبع از تقاضای بیشماری در جامعه برخوردار هستند.

در این جاست که پای لوستر ها به میان می آید، فلذا آن ها کالا هایی هستند که در انواع و اقسام طرح ها، مدل ها، ابعاد و … به جهت تامین نور فضا های بسته ای چون حال پذیرایی، آشپزخانه، سالن ها، اتاق خواب ها، راه رو و راه پله طراحی و ساخته می شوند. حال سوال این جاست وقتی می توان نور مکان هایی چون موارد مذکور را با لامپ های ساده هم تامین کرد، چه نیازی به وجود لوستر هاست؟

در پاسخ به این پرسش لازم است بگوییم لوستر ها نه تنها می توانند نور مکان های بسته را به نحو احسن و در بهترین حالت تامین کنند، بلکه به واسطه ی طرح های زیبایی که دارند جلوه ی مکان مربوطه را دو چندان کرده و منجر به زیبا تر شدن مکان می شوند. در واقع به عبارتی اگر دو مکان مشابه مثل راه پله را با یک دیگر مقایسه کنید، به صورتی که یکی مجهز به لوستر و دیگری فاقد لوستر باشد، شاهد تفاوت های قابل توجهی خواهید شد، تفاوت هایی که قابلیت لوستر را در زیبا کردن محیط به طور واضح نشان می دهند.

ناگفته نماند لوستر ها خود دارای انواع گوناگونی هستند که هر کدام جلوه ای مجزا دارند. مدل های مختلف این کالای محبوب و پر طرفدار را می توان از زوایای مختلفی در انواع دسته ها طبقه بندی کرد، دسته هایی که خود دارای زیر مجموعه های متعددی از انواع لوستر ها هستند. به جهت آشنایی شما با انواع لوستر در ادامه به چند مورد از این دسته ها اشاره کرده ایم که قطعاً دانستن آن ها خالی از لطف نخواهد بود:

 • انواع لوستر از نظر سبک طراحی نظیر لوستر کلاسیک، مدرن، سنتی، فانتزی و …
 • انواع لوستر از نظر کاربرد اعم از لوستر مخصوص سالن های پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب، سالن های کنفرانس، راه رو، راه پله و …
 • انواع لوستر از نظر جنس به طوری که می تواند در جنس های مختلفی چون کریستالی، برنزی، پلاستیکی، شیشه ای، چوبی و … باشد. بد نیست بدانید برخی از مدل ها تلفیقی از چند متریال مختلف هستند.
 • انواع لوستر از نظر ابعاد و میزان روشنایی
 • و …

لوستر راه پله چه خصوصیاتی دارد؟

اگر تیتر قبل را خوانده باشید با انواع لوستر آشنا شده اید، انواعی که هر تقاضا کننده ای بنا بر سلیقه، اولویت ها و هدفی که دارد می تواند هر انتخابی داشته باشد. اما اقدام به خرید در این زمینه اگر بدون کسب اطلاعات و داشتن دانش کافی صورت گیرد، ممکن است منجر به پشیمانی شود. از این رو تقاضا کننده ها می بایست اولین گامی را که در مسیر خرید لوستر می گذارند، به گسترش اطلاعات خود اختصاص دهند تا با آگاهی، خریدی رضایت بخش و بدون پشیمانی انجام دهند.

همان طور که دیدید لوستر ها دارای انواع بسیار عدیده ای هستند و نمی توان به طور کلی درباره ی همه ی آن ها اطلاعات ارائه داد، از این رو ما در این متن سعی کرده ایم به طور اختصاصی درباره ی لوستر راه پله صحبت کنیم و کسانی که قصد خرید این نوع لوستر ها را دارند راهنمایی نماییم.

در راستای کسب اطلاعات در رابطه با لوستر راه پله اولین پرسشی که باید پاسخ داده شود این است که لوستر راه پله چه خصوصیاتی دارد؟

لازم به ذکر است خصوصیات لوستر راه پله همواره دارای موارد کاملاً متفاوتی از لوستر های دیگر است، چرا که فضای راه پله ها به گونه ای است که مستلزم لوستر هایی با خصوصیات مجزا هستند، خصوصیاتی که با توجه به کوچک بودن، باریک بودن و کم نور بودن انواع و اقسام راه پله ها تعیین شده اند.

مشخصه ها و خصوصیات لوستر های مخصوص به راه پله را می توان در مواردی چون مورد های زیر نام برد:

 • اکثراً به صورت دیوارکوب هستند.
 • ابعاد نسبتاً کوچکی دارند.
 • روشنایی کمتری منتشر می کنند.
 • و …

آیا لوستر راه راه پله قابل شستشو است؟

آیا لوستر راه راه پله قابل شستشو است؟از عمده ترین سوالات رایجی که اکثر خریدار ها مطرح می کنند همواره این سوال است که آیا لوستر راه پله قابل شستشو است؟

شستشو و تمیز کاری همیشه یکی از اساسی تری دغدغه ی ایرانی هاست، به طوری که همیشه سعی می کنند از کالا هایی استفاده نمایند که کمتر در معرض کثیف شدن بوده و یا از قابلیت شسته شدن برخوردار باشند. در مورد تقاضا کننده های انواع لوستر به ویژه لوستر راه پله نیز این مسئله کاملاً صادق است.

در حقیقت شستشو لوستر به جنس و مدل آن بستگی دارد، اما به طور معمول اکثر لوستر های مخصوص راه پله از این قابلیت برخوردارند و شما می توانید در صورت لزوم آن ها را بشویید.

البته لازم به تاکید است شستن این کالا از حساسیت بالایی برخوردار است و به دقت بالایی نیاز دارد. به نوعی که باید یک سری نکات را در این فرایند بدانید و از آن ها غافل نشوید. برخی از حائز اهمیت ترین موارد از این نکات نیز عبارتند از:

 • به هیچ وجه به طور مستقیم به انجام فرایند شستشو نپردازید، یعنی زمانی که لوستر به دیوار متصل است این کار را نکنید.
 • لوستر را حتما از دیوار جدا کرده و سپس به شستشو بپردازید.
 • در شستن آن باید ملایم بوده و حساسیت بالایی داشته باشید.
 • با توجه به متریال لوستر از مواد شوینده استفاده کنید، چرا که امکان دارد برخی لوستر ها با توجه به متریالی که دارند با تاثیر ترکیبات موجود در شوینده ها صدمه ببینند.
 • شما می توانید برای انجام این کار از اسپری آب و مواد شوینده و یک دستمال مناسب بهره مند شوید و به طور مستقیم از جریان آن استفاده نکنید.
 • و …

در آخر لازم است بگوییم به هیچ وجه این مسئله را سرسری نگیرید زیرا ممکن است هر اقدام غلطی سبب آسیب به لوستر شود.

اقسام مختلف لوستر راه پله

اقسام لوستر راه پله شامل موارد پر شماری است که بعضی از آن ها عبارتند از:

 • لوستر دیوارکوب: این نوع از لوستر ها را می توان متداول ترین مدلی معرفی کرد که در اکثر راه پله ها وجود دارند. لوستر های دیوارکوب برای راه پله ی اماکنی چون برج های مسکونی، آپارتمان ها، ادارات و … مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل ها از متریال های گوناگونی چون چوب، شیشه، پلاستیک و … ساخته می شوند.
 • لوستر آویز: لوستر های آویز همواره برای راه پله هایی مناسب هستند که پله ها به صورت گرد می باشند. از این نوع عمدتاً برای راه پله هایی استفاده می شود که ارتفاع کمتری دارند، مانند راه پله ی خانه های دوبلکس.
 • لوستر سقفی: لوستر های سقفی مخصوص راه پله به نوعی هستند که به صورت چسبیده به سقف قرار می گیرند و عمدتاً به شکل اشکال هندسی طراحی می شوند. 
 • لوستر فانتزی: مدل فانتزی همواره برای راه پله هایی مناسب است که دارای المان های فانتزی و رنگی می باشد.
 • مدرن: امروزه مدل های مدرن از محبوبیت قابل توجهی در جامعه برخوردارند، از این مدل ها بهتر است برای راه پله هایی با طراحی مدرن استفاده شود.
 • کلاسیک: ساختمان هایی که به سبک کلاسیک طراحی شده اند و دارای راه پله ای با نرده های کلاسیک هستند، مکان مناسبی برای این مدل از لوستر های راه پله هستند.
 • و ده ها مورد دیگر.

با توجه به ویژگی هایی که از اقسام لوستر راه پله در موارد فوق گفتیم، تقاضا کننده ابتدا باید به ویژگی های ساختاری و ظاهری راه پله ی مربوطه توجه کند سپس با توجه به آن ویژگی ها یکی از مدل های مناسب را انتخاب نماید.

گارانتی لوستر راه پله به چه شکل می باشد؟

گارانتی لوستر راه پله به چه شکل می باشد؟

خریداران این کالا پارامتر های مختلفی را هنگام خرید بررسی می کنند، از نوع و مدل آن گرفته تا قیمت و خدمات پس از فروشی که دارد. گارانتی همواره یکی از مورد توجه ترین پارامتری است که از نظر خریداران لوستر راه پله بسیار با اهمیت شمرده می شود، فلذا در صورت وجود این پارامتر خیال خریدار تا حد زیادی از کیفیت کالا راحت شده و در انتخاب خود ثابت قدم تر خواهد بود.

حال اگر شما هم به عنوان تقاضا کننده می پرسید گارانتی لوستر راه پله به چه شکل می باشد باید بگوییم این مسئله به عوامل زیادی بستگی دارد. در واقع برند های تولید کننده و مراکز پخش کسانی هستند که بود و نبود و همچنین شرایط مختلف این خدمات را تعیین می کنند.

طبیعتاً برند ها و مراکز پخشی که کالا هایی با گارانتی معتبر و طولانی مدت ارائه می دهند، انتخاب مناسب تری هستند؛ چون که وجود گارانتی از جمله اصلی ترین عوامل نشان دهنده ی کیفیت کالا است.

اگر می پرسید برای خرید لوستر راه پله با گارانتی معتبر و طولانی چه اقدامی بهتر است؟ پیشنهاد می کنیم تا انتهای متن ما را همراهی کنید.

مشخصات ظاهری لوستر راه پله

مشخصات لوستر راه پله از نظر ظاهر عامل های گوناگونی بستگی دارد، عامل هایی که در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره کرده ایم:

 • یکی از مهم ترین عواملی که تاثیر بسزایی در مشخصات ظاهری لوستر راه پله دارد، متریال مورد استفاده برای ساخت آن است. به عبارتی دیگر لوستری که با متریالی همچون چوب ساخته شده است با لوستری که از جنس پلاستیک است دارای مشخصات ظاهری کاملاً مجزایی می باشند.
 • سبک طراحی لوستر ها از دیگر عوامل موثر در مشخصات ظاهری آن ها به شمار می رود. به عنوان مثال مدل های مدرن و دیوارکوب همواره دارای مشخصاتی ساده تر از مدل های کلاسیک و آویز هستند.
 • از جمله عمده ترین مشخصات لوستر راه پله که در اکثر آن ها یکسان است، ابعاد شان می باشد. این لوستر ها در مقایسه با دیگر مدل ها ابعاد کوچک تر و جمع و جور تری دارند.
 • و مورد های دیگری از این قبیل موارد مذکور.

بررسی مشخصات ظاهری همیشه یکی از اصلی ترین اقداماتی است که خریداران به هیچ وجه از آن غافل نمی شوند. گفتنی است در بررسی این مشخصات فراموش نکنید لوستری انتخاب کنید که ظاهر آن با دیگر اِلمان های موجود در راه پله ی مد نظر نیز هماهنگ باشد.

مرکز خرید لوستر راه پله با کیفیت فوق العاده مناسب

مرکز خرید لوستر راه پله با کیفیت فوق العاده مناسباز آن جا که انواع لوستر ها به خصوص لوستر های راه پله در حال حاضر یکی از پر تقاضا ترین کالا ها محسوب می شوند، دارای مراکز خرید زیادی هستند. اما آیا می توان به همه ی این مراکز اعتماد کرد؟

اعتماد به مراکز خرید همیشه دغدغه ای است که همه ی تقاضا کننده ها با آن سر و کار دارند، فلذا وجود مراکز سود جو و سوء استفاده گر در میان آن ها دور از انتظار نیست. از این رو خریداران می کوشند بتوانند مرکز خریدی پیدا کنند که لوستر هایی با کیفیت، قیمت و خدمات مناسب ارائه دهد، مرکزی که از اعتبار بالایی برخوردار بوده و به فکر جلب رضایت مشتریان خود است.

لازم به ذکر است با افتخار بگوییم وب سایت ما به واسطه ی فعالیت های مطلوبی که در این زمینه داشته به عنوان یک مرکز خرید لوستر راه پله با کیفیت فوق العاده مناسب شناخته می شود‌، مرکز خریدی که اگر آن را انتخاب کنید می توانید از مزایای کم نظیر و پر شماری چون موارد زیر بهره مند شوید:

 • کیفیت لوستر های ارائه شده در وب سایت ما همواره در بهترین درجه هاست.
 • بهترین گارانتی های پس از فروش به خریداران ارائه می شود.
 • دارای متنوع ترین مدل های همه پسند هستیم، مدل هایی که هر کسی با هر سلیقه ای را به وجد می آورند.
 • قیمت ها همیشه منصفانه تعیین می شوند.
 • و ده ها مورد دیگر.

مطلب پیشنهادی

خرید لوستر کودک درجه یک از تولیدی

در عصری که امروزه زندگی می کنیم زیبایی منزل از اهمیت زیادی برای افراد برخوردار می باشد از همین رو ابزار های مختلفی تولید گردیده است که نمونه ای از این ابزارها ل

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما