فروش لوستر
خانه / لوستر / لوستر اتاق خواب و خرید آن در بازار داخلی

لوستر اتاق خواب و خرید آن در بازار داخلی

لوستر در دکوراسیون منزل و زیبایی آن نقش ویژه ای ایفا می کند. استفاده از لوستر صرفا برای روشن کردن اتاق  یا مکان دیگر نیست.

لوسترها با توجه به شکل و تنوع طرح هایی که دارند، جنبه تزییناتی نیز دارند.

لوستر اتاق خواب از نظر میزان نوردهی باید به گونه ای باشد که حس آرامش به ما منتقل کند.بنابراین علاوه بر در نظر داشتن ظاهری شیک و زیبا، به تعداد لامپ های به کار رفته در لوستر موقع خرید توجه داشت. 

لوستر اتاق خواب و خرید آن در بازار داخلی

مدل های مختلف لوستر اتاق خواب

مدل های مختلف لوستر اتاق خوابدر فضای اتاق خواب از لوستر هایی استفاده می شود که متناسب با دکوراسیون اتاق خواب باشد.بنابراین انتخاب لوستر باتوجه به سلیقه هایی که افراد دارند و همچنین با توجه به شرایط اتاق خواب، انجام می گیرد.

یکی از عامل های مهم، نحوه نور پردازی لوستر است. میزان نوردهی مناسب لوستر، جلوه زیبایی به محیط و وسایل داخل اتاق می بخشد.

امروزه در فروشگاه های فروش لوستر مدل های گوناگونی با توجه به تنوع و اندازه عرضه می شود. لوسترها از نظر مدل شامل دست ساز، کنفی، کریستالی و چوبی دسته بندی می شوند.

معروف ترین مدل لوستر، مدل کریستالی است. در هنگام انتخاب لوستر از فروشگاه، باید اطلاعات کافی را در دست داشت تا دچار سردر گمی نشوید. کیفیت عالی و قیمت مناسب از فاکتورهای مهم هستند و در اولویت قرار دارند. در هنگام خرید می توان از کارشناسان فروش، مشاوره های لازم را گرفت. 

ویژگی های لوستر اتاق خواب

 ویژگی های لوستر اتاق خوابدنیای لوسترها متنوع است. هنگامی که وارد یک مرکز فروش لوستر می شوید، زیبایی و تنوع زیاد، نظر هر کسی را جلب می کند.همین موضوع انتخاب یک لوستر مناسب را دشوار میکند. اگر به ویژگی ها و خصوصیات لوستر آگاهی داشته باشیم، شرایط انتخاب به مراتب آسان تر خواهد شد.

در وهله اول باید قصدی که از خرید لوستر را داریم، مشخص کنیم. قصدتان از خرید لوستر صرفا جهت زیبایی و جلوه دادن فضا است یا جنبه روشنایی و نورپردازی آن نیز برایتان مهم است یا اینکه هر دوی آن برایتان اهمیت دارد.بنابراین با توجه به هدفی که دارید، خرید مورد نظر را انجام دهید. 

یکی از فاکتورهای مهمی که همواره به آن باید توجه داشت، سایز لوستر است.اندازه لوستر با در نظر قرار دادن و آگاهی از فضای موجود انتخاب گردد. هرچه فضا بزرگتر باشد دستتان برای اندازه لوستر باز است ولی در فضاهای کوچک باید از لوستری استفاده کرد که اندازه کوچکتری دارد و لامپ های آن کمتر است.

از ویژگی های دیگر لوستر نوع سبک آن است. در خانه های امروزی لوستری مورد استفاده قرار گیرد که با دکوراسیون موجود در خانه هم خوانی داشته باشد. لوسترهای اسپرت مناسب این فضاها است. در خانه های قدیمی و سنتی که دکوراسیون کلاسیک دارند چون دارای فضای به مراتب بزرگتری هستند، لوسترهای کریستالی کاربرد دارند.

از آنجایی که لوسترها در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید و عرضه می گردند، مد نظر قرار دادن رنگ آن متناسب با وسایل موجود در فضای خانه،مهم است.بنابراین رنگی انتخاب گردد که در صورت تغییر دادن دکوراسیون داخلی منزل، به اجبار مجبور به تعویض لوستر نشوید. 

یکی از خصوصیات دیگر در هنگام انتخاب لوستر، ساده بودن و اینکه مطابق استاندارد باشد.در صورت خراب شدن لامپ های لوستر ، لامپ آن به گونه ای باشد که به راحتی یافته شود و بخاطر یک لامپ مجبور به تعویض کل لوستر نشوید. از طرفی نوع لوستر جوری باشد که برای تمیز کردن آن نگرانی نداشته باشیم.بنابراین موقع انتخاب یک لوستر، به ساده و به روز بودن و همچنین طبق استاندارد باشد، توجه شود.

وسعت و ارتفاع سقف نسبت به کف فضا مورد توجه است. در خانه های بزرگ که ارتفاع زیاد است، می توان از لوسترهای آویز دار و چند طبقه ای استفاده کرد.در خانه هایی که سقف ارتفاع کمی تا کف دارد، لوسترهای سقفی کاربرد دارند. به کار بردن این لوسترها مانعی برای رفت و آمد ایجاد نمی کند.

لوسترهایی که برای زیباسازی و تزیین فضای آشپزخانه و اتاق خواب استفاده می شوند، باید از نوع لوسترهای چوبی باشد زیرا به حد زیادی در دکوراسیون آشپزخانه و اتاق خواب از چوب استفاده شده است. در فضای آشپزخانه نحوه قرار گرفتن لامپ های لوستر طوری باشد که نور پردازی به سمت پایین باشد. در فضای اتاق خواب لامپ های لوستر به سمت بالا باشد تا نوردهی بیشتر به سمت سقف باشد و روشنایی به طور ملایم به سمت محیط خواب شما باشد تا خواب آرامش بخشی داشته باشید. 

لامپ های لوستر، رنگ های مختلفی دارند. انتخاب رنگ مناسب برای محیط خانه سبب نور پردازی زیبایی خواهد شد. ترکیب بندی رنگ و لامپ ها طوری انجام شود که آسیبی به چشمتان وارد نکند و متناسب با دکوراسیون خانه باشد. در فضاهای بزرگ می توان به جای استفاده از یک لوستر بزرگ ،از چند لوستر کوچک استفاده کرد که این خود موجب زیبایی و جلوه ای ویژه در محیط خواهد شد. 

نورپردازی و روشنایی باید به گونه ای تنظیم گردد که باعث ناراحتی افراد نشود. استفاده از نور کم یا زیاد در فضا، هر دو اشتباه است. بنابراین برای لوسترها کلید تنظیم نور تعبیه گردد و با استفاده از آن ها نورپردازی فضا را کنترل نمود. 

راهنمای انتخاب لوستر اتاق خواب

راهنمای انتخاب لوستر اتاق خوابدر هر خانه ای همانگونه که به دکوراسیون عالی و زیبا تاکید شده است، نور پردازی با توجه به فضاها و متراژ خانه، نیز مهم است. در نورپردازی باید به نوع نور، محل و فضایی که برای نورپردازی انتخاب شده است و همچنین اندازه نوردهی و روشنایی اهمیت داده شود. راهنمای انتخاب لوستر می تواند کمک زیادی در این زمینه به افراد کند. 

انتخاب لوستر اشتباه و استفاده از آن در فضای خانه، زیبایی دکوراسیون خانه را از بین می برد و به طور کل نوع معماری به زیر سوال می رود. قبل از انتخاب لوستر طول و عرض اتاق یا هر جای دیگر که مد نظر خودتان است، اندازه بگیرید تا لوستر مناسب و سایز آن برای شما معلوم گردد. البته با اطلاع از طول و عرض میتوان مشاوره های لازم از کارشناس فروش را دریافت نمود. استفاده از لوستر های پرنور به هیچ وجه برای اتاق خواب توصیه نمی شود. 

مرکز خرید و فروش لوستر اتاق خواب

مرکز خرید و فروش لوستر اتاق خواب خرید یک لوستر با قیمت مناسب و کیفیت بالا اهمیت زیادی دارد. فروش لوستر اتاق خواب و قسمت های دیگر نظیر آشپزخانه و پذیرایی توسط مراکز فروش فعال و مجاز انجام می گیرد.با توجه به گستردگی محصولات می توان، اطلاعات و مشاوره های لازم را از مراکز معتبر دریافت نمود و سپس با توجه به سلیقه و سایر فاکتورها، اقدام به خرید کرد. 

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید انواع لوستر راه پله با کیفیت مناسب

اگر جزء تقاضا کننده هایی می باشید که به دنبال مرکز خرید انواع لوستر راه پله با کیفیت مناسب هستید، از همراهی ما در خواندن ادامه ی این مطلب غافل نشوید. فلذا موضوع

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما