فروش لوستر
خانه / آباژور / فروشنده مدل های مختلف آباژور حکاکی شده

فروشنده مدل های مختلف آباژور حکاکی شده

مدل های مختلف آباژور حکاکی شده و فروشنده های آن موضوعاتی هستند که سعی کرده ایم در این متن به پرسش هایی که پیرامون شان وجود دارند، پاسخ دهیم. لازم به ذکر است اگر دعوت ما را بپذیرید و تا انتها متن را مطالعه کنید، می توانید ضمن آشنایی هر چه بیشتر با این محصول، اطلاعات مختلفی از قبیل نحوه ی انجام عمل حکاکی، انواع مدل های آن، فرایند سفارش و مزیت هایی که دارد کسب کنید و در نهایت با یکی از مطمئن ترین روش ها برای خرید آشنا شوید. ناگفته نماند اصلی ترین هدف ما برای ارائه ی این اطلاعات همواره در راستای هدایت و راهنمایی خریداران آباژور های حکاکی شده است.

فروشنده مدل های مختلف آباژور حکاکی شده

آشنایی با آباژور حکاکی شده

آشنایی با آباژور حکاکی شدهامروزه در هر لحظه و هر ثانیه همواره محصولاتی طراحی و تولید می شوند که دستخوش پیشرفت سریع و روز افزون تکنولوژی هستند، لذا اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید شاهد کالا های بسیار زیادی خواهید شد که برگرفته از انواع نوآوری ها می باشند، نوآوری هایی که همگی مدیون پیشرفت چشمگیر تکنولوژی هستند. یکی از جذاب ترین محصولاتی که وجود این قبیل نوآوری ها را پر رنگ و واضح کرده است، آباژور های حکاکی شده هستند.

به طور کلی آباژور کالایی است که از قدمت بالایی برخوردار می باشد و از دیرباز به عنوان یکی از اجزای اصلی اکثر منازل به جهت تامین نور و همچنین زیبا تر کردن دکوراسیون استفاده می شود. این کالا نیز از تاثیرات تکنولوژی و نوآوری های حاصل از آن در امان نمانده است، به طوری که امروزه شاهد مدل ها و نمونه های کاملاً متفاوتی هستیم، مدل هایی که همگی به واسطه ی وجود امکانات ناشی از تکنولوژی طراحی و ساخته شده اند.

آباژور های حکاکی شده را نیز می توان به عنوان یکی از بارز ترین دستاورد های حاصل از این پیشرفت ها دانست، چرا که بشر در گذشته قادر به تولید چنین کالایی نبود، کالایی که در عین زیبایی، تولید نور و ظرافت هایی که دارد، دارای سطحی حکاکی شده می باشد. به بیانی ساده تر در حال حاضر تجهیزات، ابزار آلات و دستگاه هایی وجود دارند که قادر به تولید آباژور های حکاکی شده هستند. جالب است بدانید توانایی این ملزومات در این زمینه به قدری بالاست که می توانند هر تصویر و عکسی را به دلخواه روی سطح آباژور ها حکاکی کنند.

موضوع آشنایی آباژور حکاکی شده مطمئناً برای هر کسی جذاب و جالب است، چرا که نوآوری تولید این آباژور ها و عنوانی که دارند بسیار توجه برانگیز می باشد. در حقیقت گفتنی است با توجه به آمار و مستندات موجود افراد فقط با شنیدن نام این کالا جذب آن نمی شوند، بلکه پس از دیدن نمونه هایی از آن بیش از پیش شیفته ی خلاقیت ساخت و زیبایی جذاب آن می گردند.

اگر هم چنان می خواهید با این کالا بیشتر آشنا شوید و اطلاعات خود را گسترش دهید، مطالعه ی باقی مطلب را به هیچ وجه از دست ندهید. فلذا در ادامه از زوایای مختلفی به بررسی پرداخته و اطلاعات مفیدی در اختیار خوانندگان قرار داده ایم.

آباژور چطور حکاکی می شود؟

آباژور های حکاکی شده به گونه ای هستند که دارای یک صفحه ای از شیشه ی نشکن می باشند. این شیشه بر روی یک پایه (عمدتاً پایه ها از جنس چوب هستند) متصل شده اند. آباژور های حکاکی شده زمانی که به برق متصل می شوند و یا از طریق باتری های تامین انرژی، برق مورد نیاز خود را دریافت می کنند، نوری از سطح شیشه ای ساتع می شود که منجر به نمایان شدن تصویر حکاکی شده می گردد. این تصویر ها می توانند هر چیزی باشند، از تصویر چهره گرفته تا نوشته ای از اشعار، عکسی از طبیعت و …

اما این که حکاکی آباژور چگونه محقق می شود و این فرایند چه مراحلی دارد، سوال اکثر افرادی است که با این کالای نوآورانه رو به رو می شوند.  اگر بخواهیم این موضوع را تخصصی تر بگوییم لازم است بدانید فرایند حکاکی در سطح این آباژور ها پس از نصب صفحه ی شیشه ایِ مذکور روی پایه انجام می گیرد. بد نیست بدانید این صفحه های شیشه ای تحت عنوان شیشه های آکریلیک نیز شناخته می شوند.

اصلی ترین لازمه ی انجام این فرایند وجود دستگاه و یا ابزاری برای لیزر کردن است، چرا که این نوآوریِ خلاقانه با کمک لیزر انجام می گیرد. لازم به تاکید حکاکی با لیزر روی صفحه ی آکریلیک آباژور مستلزم مهارت بالایی است، به همین علت می بایست این کار توسط افرادی انجام شود که در این زمینه تخصص دارند.

جالب است بدانید برای حکاکی روی آباژور ها می توان از ایده های متنوعی بهره مند شد، ایده هایی که چند مورد از جذاب ترین ها را در ادامه آورده ایم:

 • حکاکی چهره، از چهره ی هر فرد عادی گرفته تا چهره ی مشاهیر 
 • حکاکی انواع و اقسام متون، متنونی نظیر ابیات شعر ها، جمله های عرفانی، عاشقانه، پند آموز و یا هر عبارت و جمله ی دلخواه دیگر
 • حکاکی تصویری از دل طبیعت مثل تصویر جنگل، دریا، کوه و …
 • و حکاکی هزاران چیز دیگر مثل عکس انواع و اقسام ساز ها، انواع نقوش سنتی، نقوش فانتزی، شخصیت های کارتونی، حیوانات و غیره.

انواع آباژور با قابلیت حک شدن چهره

انواع آباژور با قابلیت حک شدن چهرهآباژور ها کالا هایی هستند که در دسته ی چراغ ها قرار می گیرند، اما تنها هدف بهره مندی از این کالا ها را نمی توان محدود به تامین نور و نور پردازی دانست، چرا که جایگاه آباژور ها کمی متفاوت تر از چراغ های معمولی است. لازم به گفتن است در حال حاضر از انواع و اقسام آباژور ها به عنوان وسیله ای کاربردی در دکوراسیون داخلی استفاده می شوند، به گونه ای که اگر چیدمان یک منزل را به طراح دکوراسیون بسپارید امکان ندارد از این کالا بهره مند نشود و به طور حتم نمونه و یا نمونه هایی از آن را برای زیبا سازی و نور پردازی داخلیِ قسمت های مختلفی از منزل استفاده می کند، قسمت هایی مثل سالن نشیمن، اتاق خواب ها و …

با گفتن نام آباژور همواره اولین تصویری که به ذهن هر کسی خطور می کند، آباژور های کلاهک دارِ زمینی و یا رومیزی است که در اکثر منازل وجود دارند. اما جالب است بدانید در این میان دسته ای از آباژور ها وجود دارند که از ساختاری کاملاً متفاوت برخوردارند، تا جایی که این دسته همواره فاقد کلاهک می باشند. اگر تیتر های قبلی را مطالعه کرده باشید به طور حتم با این دست از آباژور ها آشنا شده اید، آباژور هایی که از قابلیت جذابِ حکاکی تصویر برخوردارند و دارای یک سطح شیشه مانند عمود شده روی سطحی افقی (پایه) هستند.

در میان انواع این کالا، مدل هایی وجود دارند که روی آن ها حکاکی چهره می شود و همواره محبوبیت به مراتب بیشتری از بقیه دارند. بله تعجب نکنید درست شنیدید، این آباژور ها از قابلیت حک شدن چهره برخوردارند. پر واضح است حک کردن چهره روی چنین سطحی بسیار سخت و دشوار است، اما با وجود ابزار آلات پیشرفته و دستگاه های لیزر این فرایند به نحو احسن انجام می گیرد. انواع آباژور با قابلیت حک شدنِ چهره مدل های جذاب و بسیار زیبایی هستند، به گونه ای که در حال حاضر از رونق فروش بسزایی برخوردارند.

آیا می توانم آباژور حکاکی مخصوص خود را سفارش دهم؟

آیا می توانم آباژور حکاکی مخصوص خود را سفارش دهم؟ این پرسش را همواره اکثر افراد پس از آشنایی با انواع آباژور های حکاکی چهره می پرسند، فلذا این کالا ها به قدری جذاب و توجه بر انگیز هستند که هر کسی را به خرید ترغیب می کند. 

اگر تا این قسمت از متن را خوانده باشید به طور حتم پاسخ این سوال را می دانید، چرا که در تیتر های قبلی به این موضوع اشاره کرده و گفته ایم که حکاکی هر نوع چهره ای روی آباژور های مخصوص حکاکی امکان پذیر است. به صورتی که شما می توانید هر نوع سفارشی در این زمینه داشته باشید، یعنی دست تان برای انتخاب چهره کاملاً باز است و قادر به سفارش آباژور حکاکی مخصوص به خود هستید.

انتخاب سوژه در این سفارش می تواند کاملاً متنوع باشد، تنوع در این زمینه به قدری بالاست که در ادامه به چند مورد از انواع انتخاب ها در سفارش های مخصوص اشاره کرده ایم:

 • سفارش آباژور با حکاکی چهره ی خود تقاضا کننده
 • سفارش با حکاکی چهره ی چند تن از افراد خانواده از طریق ارائه ی عکس خانوادگی
 • حکاکی چهره ی هر فردی از اطرافیان مثل دوستان، آشنایان و فامیل
 • حکاکی صورت افراد مشهوری چون دانشمندان، شاعران، بازیگر ها، خواننده ها و …

لازم به گفتن است انتخاب سوژه کاملاً سلیقه ای است و شما می توانید به راحتی هر چهره ای را که می خواهید سفارش دهید. البته نا گفته نماند برای این که نتیجه ی نهایی شباهت بالایی با مشخصات چهره ی سفارش داده شده داشته باشد، می بایست به مرجع شناخته شده ای مراجعه کنید؛ مرجعی که کیفیت کار خود را ثابت کرده و سفارشات را به صورت کاملاً تضمینی ارائه می دهد.

اگر در راستای یافتن چنین مرجعی نمی دانید چه کاری انجام دهید به هیچ وجه نگران نباشید، لذا در قسمت های بعدی شما را با یکی از ثابت شده ترین مراجع فروش و عرضه ی آباژور های حکاکی آشنا کرده ایم.

آیا آباژور حکاکی شده لامپ دارد؟

آیا آباژور حکاکی شده لامپ دارد؟آباژور های حکاکی شده همانند نمونه های معمولی و کلاهک دار دارای لامپ های مجزا و قابل مشاهده نیستند، زیرا همان گونه که می دانید ساختار این مدل ها با مدل های کلاهک دار کاملاً متفاوت است و به طور کلی دارای ساختاری مجزا هستند، ساختاری که در صورت مقایسه تفاوت های موجود بسیار واضح و آشکار می باشد.

با دیدن ساختار آباژور های مخصوص حکاکی احتمالاً با خود بگویید آیا این مدل ها لامپ دارند و اگر دارند لامپ آن ها در چه قسمتی قرار گرفته است؟

با این که لامپ آباژور حکاکی قابل مشاهده نیست اما این دلیل نمی شود بگوییم فاقد لامپ است، چرا که لامپ اصلی ترین جزء یک آباژور محسوب می شود و نبود آن امکان پذیر نیست. در حقیقت نور ساتع شده از این مدل آباژور ها ناشی از لامپ های موجود در قسمت پایه است.

تنها کافیست کمی دقت کنید تا به خوبی متوجه شوید تمام نور این آباژور ها که منجر به نمایان شدن تصویر حک شده روی سطح شیشه ای می شوند، از قسمت پایین، یعنی پایه می آیند. طراحی این کالا به نوعی است که وجود لامپ در پایه، برای تامین نور استاندارد آن کافی است و دیگر نیازی به لامپ اضافی در قسمت های فوقانی ندارد.

مزیت های مختلف آباژور حکاکی شده

مزیت آباژور حکاکی شده را می توان در موارد بسیار زیادی گنجاند، اما از آن جا که گفتن همه ی این موارد شدنی نیست در این جا به چند مورد از قابل توجه ترین و جذاب ترین مورد ها اشاره کرده ایم که دانستن و خواندن آن ها قطعاً خالی از لطف نخواهد بود:

 • دارای ظاهری کاملاً متفاوت و با ویژگی های منحصر به فردی است که می توان از آن برای تزئین دکوراسیون های داخلی استفاده کرد.
 • یکی از بهترین گزینه ها برای خرید هدیه می باشد، فلذا هدیه ای که یک آباژور حکاکی شده از تصویر و یا متن مورد علاقه ی فرد مورد نظر است می تواند بسیار غافلگیر کننده باشد.
 • استفاده از این آباژور ها به صورتی است که نه تنها می توانید از راه دور به وسیله ی ریموت کنترل آن ها را خاموش و روشن کنید، بلکه امکان تغییر شدت نور را نیز دارند. این یعنی شما می توانید از طریق ریموت کنترل و یا دکمه های روی آباژور میزان نور آن را تنظیم کنید.
 • امکان سفارش اختصاصی در هر طرح و تصویر از دیگر مزیت های این آباژور ها محسوب می شود که قبلاً توضیحات مختصری در این رابطه ارائه داده ایم.
 • میزان برق مصرفی این مدل ها بر اساس مکانیزمی که دارند بسیار کم و ناچیز است.
 • و موارد بسیار متعدد دیگر.

بزرگترین فروشنده آباژور حکاکی شده مخصوص روز ولنتاین

بزرگترین فروشنده آباژور حکاکی شده مخصوص روز ولنتاینوب سایت ما را به جرئت می توان به عنوان معتبر ترین و بزرگترین فروشنده آباژور حکاکی شده مخصوص روز ولنتاین و یا هر مدل دیگری معرفی کرد، چرا که توانسته در مدت زمان فعالیت های خود با ارائه ی با کیفیت ترین محصولات نظر مثبت تمام مشتریانش را جلب کند و رونق فروش بالایی از آن خود نماید.

اگر می پرسید علت این اعتبار و جذب نظر مثبت مشتریان چیست؟ باید بگوییم علل زیادی وجود دارد که چند مورد از آن ها عبارت اند از:

 • ثبت انواع سفارشات با متنوع ترین درخواست ها
 • ارائه ی مختلف ترین مدل های مخصوص روز ولنتاین
 • ارسال سفارش در کمترین فاصله ی زمانی بعد از ثبت
 • ارائه ی آباژور هایی با درجه یک ترین کیفیت ها و مناسب ترین قیمت ها
 • ارائه ی راهنمایی هایی مطلوب در راستای اتخاذ انتخابی درست
 • فروش عمده در قیمت های ارزان با تحویل فوری
 • تضمین کیفیت کالا
 • ارائه ی انواع خدمات فروش 
 • و ده ها مورد دیگر.

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده آباژور حصیری با تخفیف ویژه

آباژور حصیری، یکی از انواع مدل های آباژور موجود در بازار می باشد که، به دلیل نوع طراحی و زیبایی که دارد، عده زیادی از آن استقبال می کنند و در بین سایر مدل ها جا

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما