فروش لوستر
خانه / آباژور / عرضه کننده آباژور حصیری با تخفیف ویژه

عرضه کننده آباژور حصیری با تخفیف ویژه

آباژور حصیری، یکی از انواع مدل های آباژور موجود در بازار می باشد که، به دلیل نوع طراحی و زیبایی که دارد، عده زیادی از آن استقبال می کنند و در بین سایر مدل ها جایگاه فروش خوبی نیز دارد. آباژور حصیری در کشور ما نیز تولید می شود، که با مراجعه به خود تولیدی و کارخانه می توان از تخفیفات ویژه در خرید بهره مند گردید. اگر قصد خرید شخصی دارید با خرید از نمایندگی می توانید تخفیف خوبی بگیرید و اگر یک فروشنده در این زمینه هستید، می توانید با مراجعه به کارخانه و تولیدی این نوع آباژور، سفارش به صورت عمده،خرید خود را با قیمت بسیار ارزان تری انجام دهید.

عرضه کننده آباژور حصیری با تخفیف ویژه

نوع سرپیچ آباژور حصیری

نوع سرپیچ آباژور حصیریسرپیچ آباژور حصیری هم از نوع معمولی می باشد که، لامپ های معمولی رایج در بازار روی آن نصب می شود. از مزایای سرپیچ معمولی این است که، به راحتی در دسترس است و می توان آن را تعویض کرد. و از معایب آن این است که لامپ پرمصرف است و در مصرف انرژی صرفه جویی ندارد. نوع دیگر سرپیچ آباژور، سرپیچ شمعی می باشد. دراین مدل از لامپ های کم مصرف و لامپ های کوچک با نور دهی استاندارد و متناسب برای آباژور استفاده می شود. نوع دیگری از سرپیچ ها، سرپیچی است که، مخصوص لامپ های ال ای دی است. این محصول با توجه به گسترش لامپ های ال ای دی پرنور که اکثرا با پایه ای بیست و هفت تولید می گردد بسیار پر مصرف می باشد ، زیرا اکنون لامپ هایی که با سرپیچ لوستری تولید می گردد بازده نوری پایینی دارد و در صورتی که نیاز به روشنایی بیشتری داشته باشید باید تعداد بیشتری لامپ تهیه کنید یا سرپیچ های آباژور تهیه نمایید، اما با استفاده از تبدیل سرپیچ میم لایت به راحتی با بستن این قطعه بر روی سرپیچ لوستری می توانید اکثر لامپ های دکوراتیو ، فوق کم مصرف و سایر لامپ های با سرپیچ ای بیست و هفت را بدون نیاز به تعویض سرپیچ یا مهارت خاصی بر روی سرپیچ ای چهارده خود استفاده نمایید.  این بستگی به سلیقه شخصی فرد دارد که، کدام نوع آباژور حصیری را که سرپیچ آن از نوع معمولی باشد یا شمعی دارد. خریدار می تواند در هنگام خرید به این نکته توجه کند و از فروشنده اطلاعات کافی از مزایای نوع سرپیچ را جویا شود.

میزان ارتفاع آباژور حصیری از سطح زمین

با توجه به مکان استفاده از آباژور، آباژورها را با ارتفاع متناسب و استانداردی طراحی می کنند و می سازند. رعایت استاندارد فاصله برای ارتفاع آباژور حصیری نیز، در نظر گرفته می شود. مثلا آباژور رومیزی یا آباژور ایستاده بسیار کوچک یا بزرگتر از حد معمول ممکن است به عنوان یک منبع و چشمه نور ایفای نقش کند اما نمی تواند جزوی از معماری داخلی خانه محسوب شود. ارتفاع نامناسب آباژور می تواند زیبایی و تزیین میز را از نامتعادل سازد و تعادل نقطه ای اشیا را در نگاه بیننده نامتوازن و غیرعادی جلوه دهد. اگر آباژور بیش از حد استاندارد کوتاه یا بلند باشد، تعادل و هارمونی اشیاء در محیط نشستن افراد خانواده به هم می خورد. اگر قبل از خرید آباژور ایستاده یا رومیزی ارتفاع صحیح آن را اندازه بگیرید، در زمان و هزینه صرفه جویی خواهید کرد. حال به توضیح مختصری از هر یک می پردازیم، مهم ترین نکته در مورد ارتفاع یک آباژور رومیزی که برای مطالعه استفاده می شود، این است که پایین ترین نقطه حباب آباژور باید هم سطح چشم فردی باشد که بر روی یک مبل یا صندلی در کنار میز نشسته است. میز های کنار مبلمان، معمولا ۶۳ تا ۷۶ سانتیمتر ارتفاع دارند، و ارتفاع نشیمن گاه مبل از زمین معمولا ۴۸ تا ۵۰ سانتیمتر است. بنابراین در هنگام خرید آباژور رومیزی این موارد را در ذهن داشته باشید. اگر از کف اتاق اندازه بگیریم، بالاترین نقطه آباژور باید ۱۴۷ تا ۱۶۲ سانتیمتر از زمین فاصله داشته باشد. اگر آباژور خریداری شما کوتاه است، می توانید ارتفاع را با استفاده از دسته ای از روش ابتکاری خود افزایش دهید. سایز نامناسب آباژور، زیبایی و تزئین منزل را نامتعادل می کند.

نحوه ساخت آباژور حصیری

نحوه ساخت آباژور حصیریآباژورها ابزار خوبی برای دیده شدن دکوراسیون هستند. با ترکیب نوری که آباژور حصیری ایجاد می کند و شما برای اینکه این فرصت را به خود بدهید و با هنر خود از این زیبایی برخوردار شوید، به راحتی می توانید اقدام به ساخت آباژور حصیری کنید. نحوه ساخت آباژور حصیری نسبتا ساده است. با این وجود قیمت آباژور ها، حتی ساده ترین آنها نسبتا بالا می باشد.ما می توانیم برای ساخت آباژور حصیری خودمان دست بکار شویم.برای ساخت آباژور، چسب، قالب متناسب با شکلی که کی خواهیم به حصیر بدهیم، پایه، سرپیچ، و لامپ، وسرپیچ و کلید و تجهیزات برق رسانی تکمیل کننده آباژور. ابتدا، کلاهک حصیری آباژور را طراحی می کنیم و سپس سیستم برق رسانی آن را سرهم بندی می کنیم. و سپس کلاهک را روی پایه نصب می کنیم. اگر ساخت آباژور با ایمنی کامل انجام شده باشد به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

کیفیت های متفاوت آباژور حصیری در بازار

آباژور های حصیری در بازار بسیار رایج می باشند، چرا که با فرهنگ و اصالت ایرای عجین است و بیننده را جدب خود می کند.

ازکیفیت آباژور حصیری می توان گفت:

  • از مواد اولیه طبیعی ساخته شده اند و کاملا با محیط زیست سازگاری دارن.
  • علاوه بر اینکه به عنوان یک وسیله روشنایی از آن استفاده می شودف زیبایی طبیعی و منحصر بفردی را در فضای مورد نظر ایجاد می کند.
  • باعث ترویج فرهنگ استفاده از وسایل اصیل و سنتی در زیبایی محیط مورد نظر می شود.
  • از مواد طبیعی در ساخت آن استفاده شده است.
  • نسبت به قیمت سایر آباژور ها مناسب و مقرون بصرفه است. 

مدل های متنوع آباژور حصیری

مدل های متنوع آباژور حصیریآباژور های حصیری، زرق و برق آباژور های لوکس را ندارند، اما این ویژگی عیب این محصول محسوب نمی شود، زیرا افرادی هستند که به دنبال تجملات و دکورهای آنچنانی نیستند و به دنبال گزینه ساده تری مثل حصیر هستند. آباژور حصیری یک انتخاب منحصر بفرد برای مکان هایی با سقف کوتاه بسیار مناسب می باشند.  که شکل دهی و فرم های متنوعی بخود می گیرند و باعث ایجاد آباژور های متنوع شده اند. این آباژورها به نور را به صورت ملایم پخش می کنند و محیطی دلچسب، ساده و سنتی را ایجاد می کنند. علاوه بر تنوع، کیفیت آباژور های حصیری بالاست چون حصیر، دوام بالایی دارد و می تواند سال ها بدون نقص مورد استفاده قرار گیرد. آباژورها را بر اساس ارتفاع و اندازه دسته بندی می کنند که، آباژور حصیری نیز از این نوع دسته بندی مستثنی نیست. مدل های متنوع آباژور حصیری را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد. مثل:

آباژور حصیری ایستاده

آباژورهای حصیری ایستاده بخاطر طراحی ویژه ای که در پخش کردن نور دارد، بسیار مناسب روشنایی محیط می باشد. آباژور ایستاده حصیری ارتفاع بیشتری نسبت به آباژور رومیزی دارد و بدون نیاز به میز، روی زمین قرار می گیرد. آباژور ایستاده حصیری نور ملایمی را در سطح فضای بیشتری ایجاد می کند و نور را به بالا و پایین بازتاب می دهد. این مدل آباژور ها مکمل لوستر و چراغ آویزها هستند. این وسیله در بخش های مختلف خانه به کار می رود و به عنوان یک مکمل دکوراسبون نقش بسیار خوبی را ایفا می کند.

آباژور حصیری پایه دار

آباژور حصیری پایه دار، سبک رو به مدرن را به خود گرفته است، و از آن هم می شود به عنوان آباژور رومیزی استفاده کرد و هم به عنوان آباژور ایستاده، کاربرد دارد.این مدل آباژور برای مکان هایی با سقف کوتاه بسیار مناسب می باشند.

آباژور رومیزی حصیری

بیشتر در مکان هایی با دیزاین سنتی و ساده مورد استفاده قرار می گیرد، تا فضایی با آرامش و ساده و جذاب را بوجود آورد. این مدل از آباژور حصیری بیشتر در اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرند و از آن برای ایجاد نوری ملایم در اتاق جهت مطالعه و یا استراحت بهتر استفاده می شود. در خصوص خرید این نوع آباژورها باید به میز کاری که در زیر آن قرار می گیرد نیز توجه داشته باشید.

بسته بندی مختلف آباژور حصیری

یکی از کارهای دلهره آور که همه از آن فراری هستند بسته بندی لوازم شکستنی و حساس به دلیل  اسباب کشی یا هر دلیل دیگری می باشد.  زیرا امکان آسیب دیدن وسایل مخصوصا وسایل ظریف مثل آباژور بسیار است برای همین کاری دشوار محسوب می شود و زمان زیادی را از  می گیرد اما اگر از راه درست و روش های مناسب برای بسته بندی استفاده شود این کار بسیار راحت تر عملی خواهد شد. بسته بندی وسایل کار راحتی است و تنها وسیله ای که لازم داریم چند کارتون برای بسته بندی می باشد اما این طرز فکر اشتباه است. برای بسته بندی آباژور نیز مانند سایر وسایل دیگر با یکسری از‌ روش ها باید آن را بسته بندی کرد  تا آسیب نبیند. آباژور حصیری نیز مانند سایر وسایل تزیینی دیگر ممکن است، در اثر ضربه کوچک سریع آسیب ببیند. گرچه آباژور حصیری بخاطر جنس خاصی که دارد ممکن است، مقاومت بیشتری داشته باشد اما باز هم  بر‌ای بسته‌ بندی آباژور ممکن است با سختی‌ها و دشواری‌هایی روبرو شوید. اکثر وسایل تزیینی و دکوری از زیبایی خاصی برخوردار است که معمولاً بر‌ای دکوراسیون، طراحی و نورپردازی فضای مورد نظر مورد استفاده قرار می‌ گیرد. اما از آن جایی که این وسایل خیلی پر کاربرد نیستند و بیشتر فقط جنبه تزیینی و زیبایی دارد البته می‌ توان گفت که بسیاری از گران قیمت نیز هستند. از جمله روش های بسته بندی می توان با استفاده از روش های زیر انجام داد:

  • فوم                                                                                                                                                                                            فوم ها نوعی عایق در برابر ضربه می باشند که، بسیار مناسب برای بسته بندی آباژور حصیری هستند.
  • جعبه‌های بسته بندی                                                                                                                                                                        اگر جعبه بسته بندی آباژور، نگه داری شده باشد، کار بسته بندی بسیار آسان می شود. می توان با قرار دادن آباژور در جعبه ای که با رعایت تمام جوانب برای آن طراحی شده است. از نگرانی برای آسیب دیدن و شکسته شدن آن جلوگیری کرد. البته  زمانی که آباژور خریداری می شود دارای بسته بندی مخصوص هستند که می توان، جعبه اصلی آن را نگهداری کرد تا هنگام اسباب کشی و جابجایی بتوان آن‌ها را در جعبه اصلی خود بسته بندی کرد و دیگر مشکلی از این بابت نداشت در این صورت دیگر نگران شکسته شدن یا آسیب رسیدن به آن نخواهیم بود. چنانچه جعبه اصلی آباژور در دسترس نباشد می توان یک جعبه در اندازه و ابعاد متناسب با آباژور خود تهیه کرد.  
  • کاغذ بسته بندی                                                                                                                                                                         کاغذها رایج ترین و دمدست ترین روش بسته بندی محسوب می شوند، هزینه چندانی ندارند و می توان از کاغذ های باطله استفاده کرد و این روش هزینه چندانی ندارد.   

البته در تک تک این روش ها چسبکاری درست ، بسیار اهمیت دارد.                                                                                                                                                                                                

شرکت عرضه کننده آباژور حصیری در اصفهان

شرکت عرضه کننده آباژور حصیری در اصفهان باعث بهتر دیده شدن جزییات دکوراسیون منزل یا مکان ها می شوند. آباژور حصیری به علت نوع خاص نوردهی،و سبک خاصی که در طراحی برای آنها در نظر گرفته اند، بسیار مناسب می باشند. به همین دلیل شرکت عرضه آباژور اصفهان، فعالیت خود را در زمینه تولید، لوستر، انواع آباژور، و سایر لوازم روشنایی آغاز نموده است. و همیشه در تلاش بوده است که بالاترین کیفیت و بروز ترین محصول با مناسب ترین قیمت به بازار ارائه دهد. شرکت عرضه کننده آباژور اصفهان، همیشه به دنبال تولید بهترین محصولات از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت در خور یک ایرانی و در راستای جلب رضایت مشتری بوده است. این شرکت عرضه کننده در اصفهان نیز اقدام به تولید و فروش آباژور حصیری که تلفیقی از، فرهنگ و اصالت و هنر را برای خریدار فراهم، کرده است. شرکت آباژور اصفهان، با هدف تولید ملی و استفاده از طراحان و مهندسان مجرب ایرانی، همیشه در تلاش است که، بهترین و با کیفیت ترین و به روز ترین محصول را به همه نقاط ایران و حتی صادرات در سطح جهانی عرضه نماید. این مدل آباژور به دلیل طراحی اصیلی که دارد بیشتر در محیط های سنتی و هنری استفاده می شود، بنابراین بین افرادی که به هنر و اصالت ایرانی اهمیت می دهند طرفداران فراوانی دارد. برای تهیه این آباژور می توان به شرکت عرضه کننده، نمایندگی، و دفاتر فروش و… مراجعه نمود. با کمی جست و جو در بازار متوجه خواهید شد که قیمت آباژورهای حصیری کاملا متنوع و مختلف است و عوامل گوناگونی نیز بر روی قیمت آنان تاثیر گذار هستند که از جمله آن ها باید به برند تولید کننده، متریال مصرفی در ساخت محصول، اندازه،کیفت و … اشاره داشت. اما با بررسی دقیق تر متوجه خواهید شد که، شرکت تولید آباژور اصفهان نسبت به سایر عرضه کننده ها قیمت مناسب تری را برای خریدار در نظر گرفته است.

مطلب پیشنهادی

شرکت تولید کننده آباژور مدرن در بازار ایران

آیا به دنبال یک شرکت تولید کننده آباژور مدرن در ایران هستید تا این کالا را در بهترین قیمت و کیفیت خریداری کنید؟ آباژور کالایی است که توسط شرکت های عدیده ای تولی

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما